Продукт добавлений
Facebook cover 2 2 - Газова колонка “Львівська”. Історія бренду та технічні характеристики

Газова колонка “Львівська”

Історія бренду та технічні характеристики

08.04.2021

Історія бренду

У 1945 році, коли на територію сучасної України із Німеччини був вивезений завод газової колонки “Юнкерс”. Крім літаків та іншої техніки, завод також займався виготовленням газових нагрівачів. Він розташувався у Львові, звідти, власне, і пішла назва сучасної газової колонки “Львівська”. За 74 роки існування бренду багато разів трансформувався логотип та змінювалася назва: спочатку “Junkers”, потім “Львів”, ще пізніше – “Львівська”.

До 1991 року газовий нагрівач “Львів”, пізніше “Львівська”, був найбільш популярним серед покупців теплотехнічного обладнання того часу. Після 1991 року завод змінював модельний ряд, стратегію просування та місце розташування виробництва нагрівача. На даний момент, сучасна “Львівська” газова колонка вже немає жодного відношення до міста Львова. “Юнкерс” давно був розібраний по деталях, а виробництво переїхало у місто Чернігів, на завод під назвою “Євротерм”. Виробництвом водонагрівача займається компанія-дистриб’ютор теплотехнічного обладнання “Термолюкс-Комфорт”.

У 2012 році виробник “Львівська” вперше в світі запровадив використання тяжкого мідного теплообмінника в своїй продукції. Його вага досягла трьох кг чистої міді, а аналогів українському виробнику ще й досі немає на світовому ринку.

Де сьогодні виготовляється газова колонка “Львівська”?

Протягом багатьох років виробники шукали найякісніші деталі та найкращу технологію виробництва для “Львівської” ВПГ 18. Як вже було згадано вище, газова колонка Львівського виробництва в минулому, вже немає жодного відношення до міста Львів. На сьогодні, деталі для водонагрівача виготовляються на деяких заводах в Китаї разом із іншими Європейськими теплотехнічними брендами. Збірка колонки здійснюється в Україна на Чернігівському заводі “Євротерм”.

unnamed - Газова колонка “Львівська”. Історія бренду та технічні характеристики

Це та сама газ колонка як і 20 років тому?

Нас часто запитують, чи це та сама Львівська, як і 20 років тому? Ні, не та сама. Ця “Львівська” – абсолютно новий, сучасний та досконалий у своєму виробництві апарат із 3 роками гарантії та 10 роками безперебійної служби.

На даний момент виробник випустив вже 2 моделі газового нагрівача. Їх виготовлення відбувалося за ексклюзивною технологією, з використанням єдиного у світі прототипа три-кілограмового мідного теплообмінника. “Львівська” є безумовним лідером продажів в Україні серед усіх інших аналогів газових водонагрівачів.

“Львівська” – характеристики технічні

Найбільшу увагу виробники сконцентрували свою увагу на теплообміннику. Він виготовлений із міді товщиною 0,5 мм і має вагу 2,7 кг. У вузлі використовуються труби більшого (порівняно з аналогами) діаметру для запобігання утворення накипу. Гарантія на вузол – 3 роки, за умови щорічного технічного обслуговування. Термін експлуатації – 10 років. Кожна колонка проходить випробування на спеціальному стенді, що ліквідує протікання води, витік газу та неможливість запуску.

Модель: ВПГ-18
Габаритні розміри, мм (В*Ш*Г): 550*320*200
Пропускна здатність: 10 літрів
Максимальна витрата/год: 2,0
Випускний шлях: газохідний тип
Тип газу: природний газ
Тиск газу: 1300 Ра
Теплове навантаження: 18 кВ
Тепловий ККД: більше 80%
Розмір приєднання: G вхід води, вихід води, вхід газу
Тиск запуску води: 0,2 Атм
Максимальний тиск води: 6 Атм
Захист: від сухого горіння, від відриву факела, від надлишкового тиску
Тип розпалювання: автоматичний
Внутрішній діаметр патрубка для відводу продуктів згорання, мм: 110

Технічні характеристики

Оформити замовлення нагазовий водонагрівач Ви можете на нашому сійті за посиланням: газова колонка Львівська