Продукт добавлений

ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ КОРИСТУВАЧА УГОДА

Шановний, покупець!

Шановний, покупець!

Будь ласка, перед купівлею товару уважно прочитайте Призначену для користувача угоду з інтернет-магазином termo-lux.com.ua. Справжній текст є Призначеною для користувача угодою між інтернет-магазином termo-lux.com.ua іменованим надалі “інтернет-магазин termo-lux.com.ua”, і користувачем послуг інтернет-магазину, що іменується надалі “Покупець” і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину termo-lux.com.ua.

Основні положення

Справжня Угода полягає між Покупцем і інтернет-магазином termo-lux.com.ua у момент оформлення замовлення.

Інформація, розміщена на сайті інтернет-магазину termo-lux.com.ua, містить умови пропозиції купівлі товару і є публічною офертою, статус якого закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ГКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обумовленими справжньою Угодою, шляхом проставляння відмітки в графі “Я прочитав і згоден з Призначеною для користувача угоди” при оформленні замовлення.

Вчинити купівлю в інтернет-магазині termo-lux.com.ua може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і сплатити товар.

Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару або безготівковим банківським переказом.

Інформація про товари

Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю інтернет-магазину termo-lux.com.ua.

Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.

На прохання Покупця менеджер інтернет-магазину termo-lux.com.ua зобов’язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття їм рішення про купівлю товару.

Вказана на сайті ціна товару може бути змінена інтернет-магазином termo-lux.com.ua в односторонньому порядку.

У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер інтернет-магазину termo-lux.com.ua при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем це замовлення вважається анулюваним.

Порядок придбання товару в інтернет-магазині termo-lux.com.ua

Замовлення приймаються через інтернет-магазин termo-lux.com.ua.

Покупець інтернет-магазину termo-lux.com.ua має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті інтернет-магазину termo-lux.com.ua і наявний. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступним способом: оформлений самостійно на сайті

За відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця.

За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

Покупець має право відмовитися від замовлення у будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, повідомивши інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

Доставка і передача товару Покупцеві

Доставка товару, придбаного в інтернет-магазині, здійснюється кур’єрськими службами безкоштовною доставкою до дверей або самовивезенням з будь-якого магазину наших партнерів.

Відправка замовленого товару робиться впродовж 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя і офіційно визнані свята не входять до числа робочих днів.

Разом із замовленням Покупцеві надаються наступні документи: товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна (видається кур’єрською службою при доставці).

Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра або пункті видачі зробити приймання замовленого товару по кількості, якості, асортименту і комплектності товару.

Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

При відмові Покупця від замовлення у момент доставки, Покупцем оплачуються витрати інтернет-магазину termo-lux.com.ua на доставку замовлення.

Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати інтернет-магазину termo-lux.com.ua пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

Оплата замовлення

Замовлення, зроблене в інтернет-магазині termo-lux.com.ua, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур’єрською службою.

Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок інтернет-магазину termo-lux.com.ua впродовж двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

При не надходженні грошових коштів, інтернет-магазин termo-lux.com.ua залишає за собою право анулювати замовлення.

Порядок повернення товару належної якості

Покупець має право відмовитися від поставленого товару у момент отримання від кур’єра або в пункті видачі.

Повернення товару в інтернет-магазин termo-lux.com.ua можливе у разі, якщо збережені його товарний вид, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна.

Повернення товару в інтернет-магазин termo-lux.com.ua робиться за рахунок Покупця.

При поверненні Покупцем товару належної якості, інтернет-магазин termo-lux.com.ua повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.

Порядок повернення товару, придбаного через інтернет-магазин termo-lux.com.ua, при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування

На товари, придбані в інтернет-магазині termo-lux.com.ua встановлений гарантійний термін та умови за якими підтримується гарантійне обслуговування. Впродовж якого, у разі виявлення в товарі прихованого браку, Покупець має право на безвідплатне усунення недоліків, у встановленому Законом України “про захист право споживач” порядок.

Повернення товару в інтернет-магазин termo-lux.com.ua робиться за рахунок Покупця.

Інше

Інтернет-магазин termo-lux.com.ua залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

Справжня Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.