Газова колонка – як вибрати?
На що треба звертати увагу перед покупкою розкажемо в даній статті
На що треба звертати увагу перед покупкою розкажемо в даній статті
Проте газова колонка, як і будь яка інша техніка, має властивість зношення. Тоді постає питання нового обладнання. Але щоб купити газову колонку, яка буде дійсно добре працювати довгий час, треба знати, як її правильно обирати. Про це і піде мова у нашій статті.
- мінімальний тиск холодної води
- вага та матеріал теплообмінника
- наявність модуляції потужності
- продуктивність
- ціна газової колонки
- швидкий сервіс у разі поломки
- тривалість гарантії
- сучасність зовнішнього вигляду
Базові параметри та технічні характеристики водонагрівача.
Водонагрівач проточний газовий немає ємності для зберігання гарячої води, через те і називається “проточний”. Газова горілка також невеликого розміру, тому в цілому колонка дуже компактна. Встановити її можна на кухні або ванній кімнаті лише за умови гарної природної вентиляції в приміщенні.
Найбільш важливий вузол будь-якого нагрівача – це теплообмінник. Це обумовлено тим, що нагрів води відбувається саме в ньому. Тому ця деталь має бути виготовлена із міцного матеріалу з потужною тепловіддачею. Найчастіше цим матеріалом виступає високоочищена мідь. Якщо теплообмінник виготовлений із простої міді, тоді прогрів може йти нерівномірно і ємність лопне.
Знання пристрою, принципу роботи та різновидів теплообмінника дозволяє вибрати найбільш вдалий варіант та купити газову колонку, що слугуватиме протягом багатьох років.
Подивитися цей показник можна в паспорті пристрою. Параметр продуктивності характеризує кількість літрів гарячої води, що може пропустити через себе газова колонка за 1 хв. Тому і вимірюється показник може у літрах на хвилину (л/хв), а також у кВт. Для визначення необхідної потужності, потрібно порахувати кількість змішувачів в квартирі.
Вважається, що пропускна спроможність однієї точки водозабору становить 5-6 літрів на хвилину. Припустимо, що ви шукаєте колонку для квартири із двома встановленими кранами: у ванній кімнаті та на кухні. В такому разі буде достатньою потужність 10 л/хв для комфортного користування гарячою водою в обох приміщеннях.
Стосовно тиску, ми розглядаємо 2 основних показника, на які необхідно звернути увагу.
Від мінімального тиску залежить, чи зможе газова колонка взагалі включитись. Адже якщо тиску будет не достатньо, тоді проточний водонагрівач не запрацює. Дуже важливо звертати велику увагу на цей показник особливо якщо вибираєте колонку для старого будинку. Там інфраструктура вже часто зношена та тиску у водопроводі занадто мало. Мінімальний тиск не повинен бути нижчим від 0,15 бар.
Не менш важливим є і максимальний тиск по причині ймовірності гідроударів водопроводу. За подібних обставин у водопроводі відбувається коротке збільшення тиску і якщо пристрій не буде здатен його витримати, тоді результатом стане розрив теплоносія. Важливо, щоб максимальний тиск був у межах від 11 до 12 бар.
Модуляція – це автоматична зміна потужності пальника газової колонки в залежності від споживання води. Такий спосіб регулювання є найбільш сучасним і економічним. Застосування автоматичної модуляції сприяє підвищенню комфорту при користуванні системою ГВП, так як вона дозволяє точно підтримувати задану температуру користувачем гарячої води.
Останнє, з чим потрібно визначитися перед тим як вибрати газовий водонагрівач, — це виробник. Ми рекомендуємо Вам звернути увагу на продукцію вітчизняних торговельних марок. Адже не тільки якість українських виробників на високому рівні, але й ціна значно доступніша порівняно з іншими визнаними брендами.
Виходячи з усіх вищенаведених рекомендацій, рекомендуємо вам звернути увагу на водонагрівач проточний торговельної марки “Львівська”. Газова колонка “Львівська” відповідає усім головним параметрам якісного нагрівача.
Під час виготовлення нагрівача, найбільшу увагу виробники приділили теплообміннику. Як було згадано вище, саме теплообмінник є найбільш важливим вузлом будь-якої газової колонки. Це обумовлено тим, що, нагрів води відбувається саме в ньому. Виробники “Львівської” зробили цю деталь із високоочищеної міді товщиною 0,5 мм і має вагу 2,7 кг.
Найбільшу увагу виробники приділили теплообміннику
Оформити замовлення Ви можете на нашому сійті за посиланням: газова колонка Львівська