Продукт добавлений
columns hero - Колонки І Деталі

Газові водонагрівачі та деталі до них

Виробництво та протаж газового водонагрівача «Львівська». Ексклюзивний імортер торговельних марок «Іскра» та «Matrix» із Китаю.

безкоштовна доставка по Україні

оплата при отриманні

відвантаження в день замовлення

гарантія 3 роки

Газові колонки для нагріву води від Термолюкс Комфорт

Газова колонка 


Львівська

lvivska 1 - Колонки І Деталі
card 4 - Колонки І Деталі
від

₴6,940.00

переглянути товар

Газова колонка

Іскра

iscra 1 - Колонки І Деталі
card 2 - Колонки І Деталі
від

₴3,950.00

переглянути товар

Газова колонка

Matrix

matrix 1 - Колонки І Деталі
card 1 - Колонки І Деталі
від

₴3,950.00

переглянути товар

Деталі до газових

Колонок

iscra 1 - Колонки І Деталі matrix 1 - Колонки І Деталі lvivska 1 - Колонки І Деталі
card 3 - Колонки І Деталі
від

₴100.00

переглянути товар
crop img 1 - Колонки І Деталі

Оплата частинами

Усе, що Вам потрібно для купівлі в розстрочку – картка ПриватБанку.

ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Доставка і оплата
icon

Доставку ми здійснюємо безкоштовно Новою Поштою протягом 1-3 днів після оформлення замовлення. Щоб купити газову колонку, Ви можете оформити товар через кошик на нашому сайті, або за допомогою менеджера. Аби замовити консультацію спеціаліста, будь-ласка, заповніть будь-яку з форм зворотнього зв’язку на сайті.

Здійснити оплату можна наступними способами:

Оплата по безналу на розрахунковий рахунок.
Оплата на картку ПриватБанку.
Оплата на сайті за допомогою сервісу LiqPay.
Накладеним платежом за передоплатою.

Умови повернення товару
icon

Газові колонки можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки. Якщо у вашому місті немає наших сервісних відділів, ви можете повернути товар кур’єрською службою. Для того, щоб дізнатися реквізити для відправки товару, будь-ласка залиште заявку на нашому сайті, або зв’яжіться з нами за телефоном: 050-325-90-91.

Гарантія на газові водонагрівачі
icon

Гарантія на всі наші проточні водонагрівачі становить 3 роки, при умові щорічного технічного обслуговування. Адже лише своєчасне та періодичне сервісне технічне обслуговування (СТО) приладу, гарантує його правильну та довготривалу роботу, запобігає передчасному виходу з ладу вузлів та деталей. Згідно правил безпеки в газовому господарстві, затверджених постановою колегії Держгіртехнагляду України від 13.05.92 N 5; СНіП 2.04.08-87 “Газопостачання” проведення планового технічного обслуговування газового обладнання здійснюється не рідше одного разу на рік. Найправильніше провести СТО заздалегідь, перед опалювальним сезоном. Рекомендуємо укладати з авторизованою сервісною службою угоду про проведення робіт сервісного технічного обслуговування. СТО замовляє і сплачує власник приладу, користувач по договірним цінам. Сама це позбавить Вас несподіванок взимку.

Чи може міськгаз офіційно запустити газову колонку Львівська?
icon

Так! Адже газовий водонагрівач Львівська вироблений в Україні. Він має усі необхідні документи, сертифікати якості та відповідності продукції. Знайти їх можна на нашому сайті у вкладці «Партнерам». Щоб купити газовий проточний водонагрівач імпортного виробництва, необхідна низка додаткових документів (акт на установку колонки; договір на обслуговування імпортних пристроїв; домова книжка та ін.)

Тож, щоб уникнути більшої мороки з паперовими питаннями, радимо встановлювати апарат національного виробника. Газова колонка “Львівська” є ідеальним рішенням подібного обладнання.

image

замовити консультацію